Mūsų istorija

Įkūrimas

Idėja kilo visai netikėtai prieš kelerius metus, persikrausčius studijuoti į sostinę - Vilnių. Savarankiško gyvenimo pradžia ir buitis leido pažvelgti į asmeninius poreikius ir vartojimą kitaip. Ramybėje suvokiau savo kasdienių įpročių sąryšį su gamta, maži, tvaresni žingsneliai pamažu ne tik pakeitė neteisingus įpročius, bet ir slopino perteklinį vartotojiškumą.

Straipsniais, padėjusiais pakreipti požiūrį tvaresne linkme, dėmesį pritraukusiomis temomis dalinamės kartu su Jumis, visa tai galite rasti čia. Visada lauksime Jūsų istorijų, kuriomis pasidalinsime!

Misija

Recovery - tai paprasti, sąmoningi pasirinkimai, keičiantys burnos higienos rutinos įpročius, atnešantys sveikesnes šypsenas bei mažiau nereikalingo plastiko į Jūsų namus.

Kad ir gamta mums šypsotųsi.

„Gamtai ir šypsenai draugiški burnos higienos produktai be plastiko“

Dalinkimės akimirkomis Instagram @byrecoverysmile


Geriausia dantų priežiūra naudojant mažiausią cheminių medžiagų kiekį - tai pagrindinė Denttabs gamintojų iš Vokietijos idėja kuriant natūralią ir ekologišką įprastos dantų pastos alternatyvą - dantų pastos tabletes. 🌱

Kodėl įprastą dantų pastos tūbelę reiktų keisti į dantų pastos tabletes?

Kiekvienais metais visame pasaulyje išmetama 1,5 milijardo dantų pastos tūbelių, kurios patenka į mus supančią aplinką ir suyra tik per 500 metų! 

Įprastos dantų pastos sudėtyje yra apie 50% vandens, gausu cheminių medžiagų, o tūbelės gaminamos iš plastiko. Denttabs tablečių sudėtyje nėra vandens, todėl joms nenaudojami konservantai ar stabilizatoriai. Tai ne tik naudinga Jūsų šypsenai, bet ir aplinkos tausojimui!

Valymas Denttabs iš pradžių yra neįprastas, bet gana paprastas:

1. Kramtyti tabletę iki kreminės konsistencijos;
2. Valyti dantis įprastai drėgnu dantų šepetėliu;
3. Skalauti ir mėgautis švaria bei gaivia šypsena.

Birios tabletės mus pasiekia vienoje didelioje popierinėje pakuotėje, kad išvengtume nereikalingų atliekų. Vėliau tabletės keliauja į stiklinius indelius po 60 arba 120 vnt.

Susipažinkite: https://www.recoverysmile.lt/dantu-pastos-tabletes-kas-tai
Šventės prasideda.. arba tęsiasi! 🎄

Džiaugiamės vos prieš kelias dienas žengę pirmąjį žingsnį - recoverysmile.lt atidarymą, didžiuojamės galėdami savo kelione dalintis su Jumis ir kartu siekti gražesnio rytojaus tikslų.

Ačiū, kad esate, jaukių ir magiškų artėjančių žiemos švenčių! 💚